Poligrafia

Jesteśmy po to żeby zadbać o pozytywny wizerunek twojej firmy. Oferujemy Ci oryginalne pomysły naszych plastyków, talent grafików i profesjonalizm działu obsługi klienta.

Skupimy się na opracowaniu spójnego i jednolitego wizerunku Twojej Firmy. Dołożymy starań, by efekt końcowy był w 100% zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Od momentu zamówienia, poprzez proces projektowania, a na produkcji kończąc, będziesz miał odczucie profesjonalnej opieki i spokoju o powierzone nam zadanie. Taki sposób działania jest dla nas ważny, bo zadowolony Klient, to taki, który wraca.

Usługi studia:

 • projekty
 • skład
 • korekta
 • zdjęcia katalogowe
 • kompleksowe przygotowanie materiałów do druku

Wykonujemy projekty autorskie, nietuzinkowe, ale również według ścisłych wskazówek Klienta.

 • wizytówki
 • etykiety
 • koperty
 • papiery firmowe
 • bloczki
 • teczki ofertowe

Materiały firmowe drukujemy metodą cyfrową, offsetową lub sitodrukową praktycznie w każdym nakładzie i na każdym rodzaju papieru (możesz wybierać z bogatej oferty naszych wzorników). Akcydensy/papeterię firmową produkujemy w formatach standardowych oraz w wymiarach nietypowych na indywidulane zamówienie. Posiadamy wiele ciekawych wzorów i wykończeń.

Format, rodzaj papieru, gramatura i jego kolor zależą tylko od wyobraźni Klienta i wielkości budżetu. Kolorowe druki oprawiamy w oprawę zeszytową, klejoną lub kolorową spiralę. Pokrywamy folią błyszczącą lub matową. Lakierowanie całości lub wybiórczo dodatkowo wzbogaci każdy pomysł.

Oferujemy szeroki wybór kalendarzy: jedno i wieloplanszowe, listkowe, trójdzielne, książkowe w oprawach klasycznych, jak i autorskie. Dla podniesienia standardu projektu, na Twoje życzenie kalendarz wydrukujemy na nietypowym papierze i uszlachetnimy go lakierem lub innego rodzaju specjalnym wykończeniem.

Proponujemy segregatory PCV lub Offsetowe o następujących cechach:

 • Formaty standardowe na dokumenty, nietypowe na indywidualne zamówienie.
 • Mechanizmy dwu- i czteroringowe, wysokiej jakości, niklowane.
 • Dowolną szerokość grzbietu.
 • Możliwość wykonania nadruku metodą sitodruku i offsetową oraz dodatkowych elementów do segregatora, np. dowolnej wielkości kieszonek, otworów w grzbiecie, specjalnych okuć.
 • Uszlachetnienie foliami matowymi, błyszczącymi o różnych ozdobnych fakturach lub powlekane lakierem UV.
 • Przekładki do segregatorów wykonane ze sztywnej, kolorowej folii PCV lub kartonu.

Materiały POS pozwolą Ci wyjść z ofertą bezpośrednio do Twych klientów. Produkujemy je na bazie tektury falistej i litej w dowolnych kształtach i rozmiarach, z elementami trójwymiarowymi. Drukujemy cyfrowo, offsetowo, a nawet metodą sitodruku. Uszlachetniamy lakierem offsetowym, dyspersyjnym lub UV (po całości oraz wybiórczo), folią matową oraz tłoczeniami.

Roll-up to uniwersalny i szybki sposób promocji Twojej Firmy podczas konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. Atuty tego rozwiązania to łatwość ekspozycji, transportu, niezawodność i wielokrotne wykorzystanie. Ścianka wystawiennicza promuje firmę i jej produkty za pomocą dużej powierzchni przy zachowaniu atutów roll-upu, przy tym dając jeszcze możliwość zorganizowania konferencji z wykorzystaniem trybuny.

Plakaty mogą być:

 • drukowane metodą offsetową do formatu B1
 • laminowane
 • pokryte folią matową lub błyszczącą
 • lakierowane wybiórczo

Billboardy i plakaty drukowane na ploterach pełnoformatowych nie ograniczają wyobraźni Klienta formatem i wielkością nakładu, a podłoże zależy tylko od zastosowania i przeznaczenia w/w plakatów. Zadruk w pełnym kolorze.

StartPack S – na start dla nowej firmy, zestaw, który pomoże stworzyć odpowiedni, profesjonalny wizerunek firmy.

czytaj więcej o pakiecie S

PAKIET STARTOWY S – KOLOROWE – LOGO, WIZYTÓWKA, PAPIER FIRMOWY, PIECZĄTKA*

a w nim:

Logo – nietuzinkowy, indywidualny projekt logotypu firmy,

Wizytówka– projekt oraz druk/wykonanie gotowych wizytówek, 500 sztuk,

Papier firmowy – projekt oraz przygotowanie wersji elektronicznej, do druku na wszystkich modelach drukarek oraz do edycji/wpisywania treści pism lub ofert,

Pieczątka firmowa – projekt, wykonanie gotowej pieczątki w dowolnym kolorze obudowy i tuszu.

*
Projekt logo firmy (logotypu), wizytówki, papieru firmowego i pieczątki – 2/3 propozycje oraz 3 korekty tekstowe/graficzne. Gotowe materiały zgrywamy na płytę CD.Wizytówki, format 9x5cm, druk z jednej strony kolorowy (4+0), biały karton o grubości 350g/m2, nakład 500 sztuk.Papier firmowy, A4 – 21×29,7cm, kolorowy (4+0), w wersji elektronicznej do druku i w wersji do edycji. Wersja do druku umożliwia wydruk na drukarce bez wprowadzania zmian w dokumencie, wersja do edycji umożliwia tworzenie pism i ofert firmowych w programach tekstowych.Pieczątka wykonanej w automacie WAGRAF3 do 5 linijek tekstu, kolor tuszu do wyboru: czarny, niebieski, zielony lub czerwony, kolor obudowy do wyboru.

Termin realizacji to 3 dni robocze od momentu akceptacji wszystkich projektów.

Dostawa/przesyłka GRATIS!!!

Cena 373,00 brutto

StartPack M – na start dla nowej firmy, rozszerzony zestaw, który pomoże stworzyć odpowiedni, profesjonalny wizerunek firmy.

czytaj więcej o pakiecie M

PAKIET STARTOWY M – KOLOROWE – LOGO, WIZYTÓWKA, PAPIER FIRMOWY, PIECZĄTKA, BLOCZEK, DŁUGOPIS*

a w nim:

Logo – nietuzinkowy, indywidualny projekt logotypu firmy,

Wizytówka – projekt oraz druk/wykonanie gotowych wizytówek, 500 sztuk,

Papier firmowy – projekt oraz przygotowanie wersji elektronicznej, do druku na wszystkich modelach drukarek oraz do edycji/wpisywania treści pism lub ofert,

Pieczątka firmowa – projekt, wykonanie gotowej pieczątki w dowolnym kolorze obudowy i tuszu.

Bloczek/notatnik – projekt oraz druk/wykonanie gotowego 25 kartkowego bloczka, kolorowy (4+0), 50 sztuk,

Długopis – w dowolnym kolorze, 50 sztuk, z nadrukowanym, zaprojektowanym wcześniej logotypem, przerobionym na 1 kolor (1+0), bez dodatkowych opłat!!!

*
Projekt logo firmy (logotypu), wizytówki, papieru firmowego i pieczątki – 2/3 propozycje oraz 3 korekty tekstowe/graficzne. Gotowe materiały zgrywamy na płytę CD.Wizytówki, format 9x5cm, druk z jednej strony kolorowy (4+0), biały karton o grubości 350g/m2, nakład 500 sztuk.
Papier firmowy, A4 – 21×29,7cm, kolorowy (4+0), w wersji elektronicznej do druku i w wersji do edycji. Wersja do druku umożliwia wydruk na drukarce bez wprowadzania zmian w dokumencie, wersja do edycji umożliwia tworzenie pism i ofert firmowych w programach tekstowych.

Pieczątka wykonanej w automacie WAGRAF3 do 5 linijek tekstu, kolor tuszu do wyboru: czarny, niebieski, zielony lub czerwony, kolor obudowy do wyboru.

Bloczek/notatnik, A5 – 14,8x21cm, kolorowy (4+0), offset 90g, spód podklejany kartonem, w 1 bloczku 25 kartek, nakład 50 sztuk.

Długopis, zgodny ze zdjęciem, w dowolnym kolorze, z aktualnie dostępnych w magazynie, znakowanie w 1 kolorze, 50 sztuk.

Termin realizacji to 6 dni roboczych od momentu akceptacji wszystkich projektów.

Dostawa/przesyłka GRATIS!!!

Cena 733,00 brutto

StartPack L – na start dla nowej lub już istniejącej firmy, która docenia obecność w Internecie, wyjątkowy zestaw, który pomoże stworzyć spójny, profesjonalny wizerunek firmy.

czytaj więcej o pakiecie L

PAKIET STARTOWY L – KOLOROWE – LOGO, WIZYTÓWKA, PAPIER FIRMOWY, PIECZĄTKA, BLOCZEK, DŁUGOPIS, STRONA WWW!!!*

a w nim:

Logo – nietuzinkowy, indywidualny projekt logotypu firmy,

Wizytówka – projekt oraz druk/wykonanie gotowych dwustronnych wizytówek, 500 sztuk,

Papier firmowy – projekt oraz druk/wykonanie gotowego papieru firmowego, 500 sztuk, dodatkowo przygotowanie wersji elektronicznej, do druku na wszystkich modelach drukarek oraz do edycji/wpisywania treści pism lub ofert,

Pieczątka firmowa – projekt, wykonanie gotowej pieczątki w dowolnym kolorze obudowy i tuszu.

Bloczek/notatnik – projekt oraz druk/wykonanie gotowego 25 kartkowego bloczka, kolorowy (4+0), 100 sztuk,

Długopis – w dowolnym kolorze, 100 sztuk, z nadrukowanym, zaprojektowanym wcześniej logotypem, przerobionym na 1 kolor (1+0), bez dodatkowych opłat!!!

Strona WWW – projekt oraz wykonanie profesjonalnej strony, do 6 podstron, mapka dojazdu, dodatkowo domena i hosting bez dodatkowych opłat!!!

*
Projekt logo firmy (logotypu), wizytówki, papieru firmowego i pieczątki – 2/3 propozycje oraz 3 korekty tekstowe/graficzne. Gotowe materiały zgrywamy na płytę CD.
Wizytówki, format 9x5cm, druk z dwóch stron kolorowy (4+4), biały karton o grubości 350g/m2, nakład 500 sztuk.
Papier firmowy, A4 – 21×29,7cm, kolorowy (4+0), offset 90g, nakład 500 sztuk, dodatkowo w wersji elektronicznej do druku i w wersji do edycji. Wersja do druku umożliwia wydruk na drukarce bez wprowadzania zmian w dokumencie, wersja do edycji umożliwia tworzenie pism i ofert firmowych w programach tekstowych.
Pieczątka wykonanej w automacie WAGRAF3 do 5 linijek tekstu, kolor tuszu do wyboru: czarny, niebieski, zielony lub czerwony, kolor obudowy do wyboru.
Bloczek/notatnik, A5 – 14,8x21cm, kolorowy (4+0), offset 90g, spód podklejany kartonem, w 1 bloczku 25 kartek, nakład 100 sztuk.
Długopis, zgodny ze zdjęciem, w dowolnym kolorze, z aktualnie dostępnych w magazynie, znakowanie w 1 kolorze, 100 sztuk.

Strona WWW, do 6 podstron, html, css, mapka dojazdu, dodatkowo domena i hosting wliczone w cenę za 1 rok, odnawialny koszt, co roku w granicach 100 złotych netto.

Termin realizacji to 12 dni roboczych od momentu akceptacji wszystkich projektów.

Dostawa/przesyłka GRATIS!!!

Cena 1543,00 brutto

StartPack XL/DE LUX – na start dla nowej lub już istniejącej firmy, która ceni sobie swój czas i komfort, dlatego jest zainteresowana zamówieniu wszystkiego w jednym miejscu, a obecność w Internecie jest dla niej obowiązkowa. Wyjątkowy zestaw, uszyty na miarę, który stworzy profesjonalny, spójny wizerunek firmy.

czytaj więcej o pakiecie XL/DE LUX

PAKIET STARTOWY XL/DE LUX – KOLOROWE – LOGO, WIZYTÓWKA, PAPIER FIRMOWY, PIECZĄTKA, BLOCZEK, DŁUGOPIS, TECZKA, STRONA WWW!!!*

a w nim:

Logo – nietuzinkowy, indywidualny projekt logotypu firmy,

Wizytówka – projekt oraz druk/wykonanie gotowych wizytówek, dwustronnych, 1000 sztuk,

Papier firmowy – projekt oraz druk/wykonanie gotowego papieru firmowego, 500 sztuk, dodatkowo przygotowanie wersji elektronicznej, do druku na wszystkich modelach drukarek oraz do edycji/wpisywania treści pism lub ofert,

Pieczątka firmowa – projekt, wykonanie gotowej pieczątki w dowolnym kolorze obudowy i tuszu.

Bloczek/notatnik – projekt oraz druk/wykonanie gotowego 25 kartkowego bloczka, kolorowy (4+0), 100 sztuk,

Długopis – w dowolnym kolorze, 100 sztuk, z nadrukowanym, zaprojektowanym wcześniej logotypem, przerobionym na 1 kolor (1+0), bez dodatkowych opłat!!!

Teczka – projekt oraz druk/wykonanie gotowej zafoliowanej teczki, 100 sztuk,

Strona WWW – projekt oraz wykonanie profesjonalnej strony, do 6 podstron, mapka dojazdu, formularz, dodatkowo 1 element ruchomy baner, domena i hosting bez dodatkowych opłat!!!

Konto/konta mailowe GRATIS.

*
Projekt logo firmy (logotypu), wizytówki, papieru firmowego i pieczątki – 2/3 propozycje oraz 3 korekty tekstowe/graficzne. Gotowe materiały zgrywamy na płytę CD.
Wizytówki, format 9x5cm, druk z dwóch stron kolorowy (4+4), biały karton o grubości 350g/m2, nakład 1000 sztuk.

Papier firmowy, A4 – 21×29,7cm, kolorowy (4+0), offset 90g, nakład 500 sztuk, dodatkowo w wersji elektronicznej do druku i w wersji do edycji. Wersja do druku umożliwia wydruk na drukarce bez wprowadzania zmian w dokumencie, wersja do edycji umożliwia tworzenie pism i ofert firmowych w programach tekstowych.

Pieczątka wykonanej w automacie WAGRAF3 do 5 linijek tekstu, kolor tuszu do wyboru: czarny, niebieski, zielony lub czerwony, kolor obudowy do wyboru.

Bloczek/notatnik, A5 – 14,8x21cm, kolorowy (4+0), offset 90g, spód podklejany kartonem, w 1 bloczku 25 kartek, nakład 100 sztuk.

Długopis, zgodny ze zdjęciem, w dowolnym kolorze, z aktualnie dostępnych w magazynie, znakowanie w 1 kolorze, 100 sztuk.

Teczka, na dokumenty A4, kolorowa (4+0), karton 350g, wykończenie/zabezpieczenie folią błyszczącą po całości, 100 sztuk.

Strona WWW, html, css, mapka dojazdu, formularz, 1 element ruchomy, baner, dodatkowo domena i hosting wliczone w cenę za 1 rok, odnawialny koszt co roku w granicach 100 złotych netto. Ponadto konfiguracja konta/kont mailowych GRATIS.

Termin realizacji to 15 dni roboczych od momentu akceptacji wszystkich projektów.

Dostawa/przesyłka GRATIS!!!

Cena 2244,00 brutto

„Miłostnik” to oryginalny produkt, który w prostych słowach wyrazi uczucia do ukochanej osoby. Osobista dedykacja podkreśli jego wyjątkowy charakter i prestiżowy wygląd.

Zobacz prezentację

„Złote Myśli” to wyjątkowy produkt, zawierający zbiór cytatów i idei wybitnych ludzi, praktyków sukcesu, takich jak Steve Jobs, Walt Disney i inni. Dla nich ważny był człowiek i jego osiągnięcia.

Jesteś zainteresowany?

Szczegóły wyślemy Ci mailem!

Polityka prywatności