Gadżety reklamowe

Proponujemy szeroką gamę gadżetów. Są to m. in. długopisy, smycze, kubki, podkładki samoklejące na deskę rozdzielczą do samochodu, power banki, pendrive’y, ramki cyfrowe, podkładki pod mysz, blaty na biurko, podkładki pod kubki  oraz ekogadżety. W naszej ofercie znajdziesz także trofea i medale okolicznościowe.

Nasze gadżety są produkowane z wysokiej jakości materiałów i możemy oznakować je w dowolnej ilości kolorów metodą sitodruku, tampondruku lub lasera. 

Zapraszamy do galerii naszych projektów!

StartPack S – na start dla nowej firmy, zestaw, który pomoże stworzyć odpowiedni, profesjonalny wizerunek firmy.

czytaj więcej o pakiecie S

StartPack M – na start dla nowej firmy, rozszerzony zestaw, który pomoże stworzyć odpowiedni, profesjonalny wizerunek firmy.

czytaj więcej o pakiecie M

StartPack L – na start dla nowej lub już istniejącej firmy, która docenia obecność w Internecie, wyjątkowy zestaw, który pomoże stworzyć spójny, profesjonalny wizerunek firmy.

czytaj więcej o pakiecie L

StartPack XL/DE LUX – na start dla nowej lub już istniejącej firmy, która ceni sobie swój czas i komfort, dlatego jest zainteresowana zamówieniu wszystkiego w jednym miejscu, a obecność w Internecie jest dla niej obowiązkowa. Wyjątkowy zestaw, uszyty na miarę, który stworzy profesjonalny, spójny wizerunek firmy.

czytaj więcej o pakiecie XL/DE LUX

„Miłostnik” to oryginalny produkt, który w prostych słowach wyrazi uczucia do ukochanej osoby. Osobista dedykacja podkreśli jego wyjątkowy charakter i prestiżowy wygląd.

Zobacz prezentację

„Złote Myśli” to wyjątkowy produkt, zawierający zbiór cytatów i idei wybitnych ludzi, praktyków sukcesu, takich jak Steve Jobs, Walt Disney i inni. Dla nich ważny był człowiek i jego osiągnięcia.

Jesteś zainteresowany?

Szczegóły wyślemy Ci mailem!

Polityka prywatności